H... «μελισσούλα» της Suzuki μπαίνει στην παραγωγή
Ένα άκρως νεανικό αυτοκίνητο παρουσίασε η Suzuki για την ιαπωνική αγορά, με την ονομασία X-Bee, το οποίο συνδυάζει τεράστιους χώρους για το μέγεθός του και τις ικανότητες ενός SUV (έχει και τετρακίνηση!).
![q7jc7dhevpetht4w05kb](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-12/q7jc7dhevpetht4w05kb.jpg)
Παρουσιάστηκε πριν αρκετούς μήνες στην έκθεση του Τοκιο και είχε συγκεντρώσει αρκετό ενδιαφέρον, ιδίως από το κοινό της Ιαπωνίας που αρέσκεται σε τέτοιου είδους σχήματα. Και τελικά η Suzuki αποφασίζει να βγάλει στην παραγωγή το X-Bee (προφέρεται Cross-Bee) έχοντας ως στόχο ένα νεανικό κοινό με ανάγκες σε χώρους και αρκετές ανησυχίες ως προς το στιλ του αυτοκινήτου τους.