Καλά κρατούν τα κορονοπάρτιστην Πάτρα, παρά το άνοιγμα της εστίασης.
Χθες, το αδιαχώρητο επικράτησε και πάλι στην πλατεία Παντάνασσας, όπου η νεολαία μαζεύεται μόλις κλείνουν τα μαγαζιά της εστίασης, για να συνεχίσει το βράδυ της.
Μάλιστα, όπως μεταδίδει το «flamis.gr», χθες, η μουσική έπαιζε στη διαπασών από ηχεία αυτοκινήτου, ενώ ο κόσμος που ήταν συγκεντρωμένος καθόταν ακόμα και στα σκαλιά του Ιερού Ναού Παντανάσσης.
Το πρωί, η εικόνα στην περιοχή θύμιζε σκουπιδότοπο: