Η 14χρονη έχασε τη ζωή της το περασμένο Σάββατο μετά από επιπλοκές του ιού, αφήνοντας πίσω της σοκαρισμένους την οικογένεια και τους συμμαθητές της.
Οι φίλοι και συμμαθητές του κοριτσιού, την αποχαιρετούν με τον δικό τους τρόπο, αφήνοντας λευκά τριαντάφυλλα και γράφοντας σπαρακτικά μηνύματα στο θρανίο της σήμερα το πρωί.
«Καλό Ταξίδι Κυριακή», «Καλό παράδεισο…», «…θα σε θυμόμαστε για πάντα», «…να προσέχεις εκεί πάνω. Πάντα θα σε αγαπάμε πολύ» είναι μερικά μόνο από τα σπαρακτικά μηνύματα των συμμαθητών της, όπως αναφέρει το lamianow.gr.