Σοκ στην Πάτρα: 27χρονος πέθανε αιφνιδίως πίνοντας καφέ με την παρέα του
Όταν διαπιστώθηκε ο θάνατός του, μεταφέρθηκε στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείου του Ρίου, ώστε να γίνει νεκροψία – νεκροτομή στη σορό του
![εκαβ](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2021-11-17/%CE%B5%CE%BA%CE%B1%CE%B2.png)
Σοκαρισμένη είναι η τοπική κοινωνία της Κάτω Μυρτιάς Τριχωνίδας στην Πάτρα, με ένα μόλις 27 ετών άνδρα που έχασε αιφνιδίως τη ζωή του ενώ έπινε τον καφέ του με την παρέα του.
Ειδικότερα, ο άνδρας έχασε ξαφνικά τις αισθήσεις του και παρά τις αγωνιώδεις προσπάθειες των θαμώνων και των διασωστών του ΕΚΑΒ που έφτασαν στη συνέχεια, δεν μπόρεσε να κρατηθεί στη ζωή.
Όταν διαπιστώθηκε ο θάνατός του, μεταφέρθηκε στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείου του Ρίου, ώστε να γίνει νεκροψία – νεκροτομή στη σορό του.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες του pelop.gr, ο 27χρονος λάτρευε τη μουσική. Φοίτησε στο Μουσικό Σχολείο Αγρινίου και σπούδασε στο Τμήμα Λαϊκής και Παραδοσιακής Μουσικής του ΤΕΙ Ηπείρου. Υπήρξε μέλος και της Φιλαρμονικής του Δήμου Αγρινίου.
Ειδικότερα, ο άνδρας έχασε ξαφνικά τις αισθήσεις του και παρά τις αγωνιώδεις προσπάθειες των θαμώνων και των διασωστών του ΕΚΑΒ που έφτασαν στη συνέχεια, δεν μπόρεσε να κρατηθεί στη ζωή.
Όταν διαπιστώθηκε ο θάνατός του, μεταφέρθηκε στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείου του Ρίου, ώστε να γίνει νεκροψία – νεκροτομή στη σορό του.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες του pelop.gr, ο 27χρονος λάτρευε τη μουσική. Φοίτησε στο Μουσικό Σχολείο Αγρινίου και σπούδασε στο Τμήμα Λαϊκής και Παραδοσιακής Μουσικής του ΤΕΙ Ηπείρου. Υπήρξε μέλος και της Φιλαρμονικής του Δήμου Αγρινίου.