Κορονοπάρτι: Στήθηκε στο Μετς με συμμετοχή 200 ατόμων
Και στην Πάτρα μπήκε λουκέτο 60 ημερών σε κλαμπ που έπαιζε μουσική
![koronoparti](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-01-17/koronoparti.png)
Κορονοπάρτι σε υπόγεια αποθήκη στην περιοχή του Μετς πραγματοποιήθηκε, με τις εικόνες που έρχονται στο φως της δημοσιότητας να παραπέμπουν σε εποχές προ πανδημίας.
Στην αποθήκη μπήκαν φωτορυθμικά, ώστε ο χόρος να θυμίζει κανονικό κλαμπ, ενώ στο πάρτι συμμετείχαν 200 άτομα.
Το πάρτι ξεκίνησε περίπου στις 10:00 το βράδυ και κράτησε μέχρι το πρωί. Η ουρά των παρκαρισμένων αυτοκινήτων ήταν τεράστια και φυσικά δεν τηρήθηκε κανέναν μέτρο προστασίας.
Στην Πάτρα μπήκε λουκέτο 60 ημερών σε κλαμπ που έπαιζε μουσική. Ο ιδιοκτήτης συνελήφθη και μάλιστα φαίνεται ότι αυτή ήταν η τέταρτη φορά που καταπατούνται τα μέτρα.
Στην αποθήκη μπήκαν φωτορυθμικά, ώστε ο χόρος να θυμίζει κανονικό κλαμπ, ενώ στο πάρτι συμμετείχαν 200 άτομα.
Το πάρτι ξεκίνησε περίπου στις 10:00 το βράδυ και κράτησε μέχρι το πρωί. Η ουρά των παρκαρισμένων αυτοκινήτων ήταν τεράστια και φυσικά δεν τηρήθηκε κανέναν μέτρο προστασίας.