Oι αποκαλύψεις του Θύμιου Μπούγα μετά την εξαφάνισή του - Συγκλόνισε με όσα είπε
«Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους ενδιαφέρθηκαν για μένα» τόνισε μιλώντας στην Αγγελική Νικολούλη, αφήνοντας πίσω του τη ζωή στις σκιές και τη νύχτα
![mpougas](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-06-25/mpougas.png)
Για τη νέα αρχή που κάνει στη ζωή του μίλησε στο «Φως στο Τούνελ» ο Θύμιος Μπουγάς που βρέθηκε έπειτα από αρκετές ημέρες που αγνοούνταν στον Πύργο.
Ο Θύμιος Μπουγάς, αλλά και ο δήμαρχος Πύργου, Τάκης Αντωνακόπουλος αναφέρθηκαν στο νέο κεφάλαιο που ανοίγει στη ζωή του 39χρονου άνδρα, ο οποίος πλέον θα έχει τη βοήθεια που πρέπει από τις κοινωνικές υπηρεσίες του δήμου.
«Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους ενδιαφέρθηκαν για μένα» τόνισε ο Θύμιος Μπουγάς, μιλώντας στην Αγγελική Νικολούλη, αφήνοντας πίσω του τη ζωή στις σκιές και τη νύχτα.
«Από τότε που βγήκε η συγγνώμη, χάθηκε το φιλότιμο» σημείωσε ο Θύμιος Μπουγάς για εκείνα τα άτομα που μετάνιωσαν για το bullying που του έκαναν και μετά εμφανίστηκαν μετανιωμένοι.
Ο Θύμιος Μπουγάς, αλλά και ο δήμαρχος Πύργου, Τάκης Αντωνακόπουλος αναφέρθηκαν στο νέο κεφάλαιο που ανοίγει στη ζωή του 39χρονου άνδρα, ο οποίος πλέον θα έχει τη βοήθεια που πρέπει από τις κοινωνικές υπηρεσίες του δήμου.
«Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους ενδιαφέρθηκαν για μένα» τόνισε ο Θύμιος Μπουγάς, μιλώντας στην Αγγελική Νικολούλη, αφήνοντας πίσω του τη ζωή στις σκιές και τη νύχτα.
«Από τότε που βγήκε η συγγνώμη, χάθηκε το φιλότιμο» σημείωσε ο Θύμιος Μπουγάς για εκείνα τα άτομα που μετάνιωσαν για το bullying που του έκαναν και μετά εμφανίστηκαν μετανιωμένοι.