Γιάννης Αντετοκούνμπο: Μία πανέμορφη τοιχογραφία στο 8ο Δημοτικό Βύρωνα «έγινε» ο Greek freak
Ο Δήμος Βύρωνα που έδωσε και την άδεια να δημιουργηθεί αυτή η τοιχογραφία χαιρέτισε το αποτέλεσμα και ευχήθηκε καλή επιτυχία στην Εθνική μας ομάδα μπάσκετ
![giannis_antetokounbo](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-09-02/parapolitika_-_2022-09-02T180303_980.png)
Μια πανέμορφη τοιχογραφία με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο δημιούργησε ένας γνωστός street artist στο 8ο Δημοτικό Σχολείο Βύρωνα.
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο αποτελεί πρότυπο αθλητή και πηγή έμπνευσης για εκατομμύρια παιδιά σε όλο τον πλανήτη.
Ο Δήμος Βύρωνα που έδωσε και την άδεια να δημιουργηθεί αυτή η τοιχογραφία χαιρέτισε το αποτέλεσμα και ευχήθηκε καλή επιτυχία στην Εθνική μας ομάδα μπάσκετ που σήμερα 2 Σεπτεμβρίου 2022 ξεκινάει τους αγώνες στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα μπάσκετ.
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο αποτελεί πρότυπο αθλητή και πηγή έμπνευσης για εκατομμύρια παιδιά σε όλο τον πλανήτη.
Ο Δήμος Βύρωνα που έδωσε και την άδεια να δημιουργηθεί αυτή η τοιχογραφία χαιρέτισε το αποτέλεσμα και ευχήθηκε καλή επιτυχία στην Εθνική μας ομάδα μπάσκετ που σήμερα 2 Σεπτεμβρίου 2022 ξεκινάει τους αγώνες στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα μπάσκετ.