Διαπαραταξιακό το νέο Δ.Σ. του Πανελληνίου Ιατρικού Συλλόγου
Στη θέση του προέδρου επενεξελέγη ο Αθανάσιος Εξαδάκτυλος, γενικός γραμματέας ο Δημήτρης Βαρνάβας
![GIATROI](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2022-05-04/GIATROI.jpg)
Σε σώμα, και μάλιστα διαπραταξιακά, συγκροτήθηκε σήμερα το πρωί, έπειτα από σχετική συνεδρίαση των νέων μελών του, το Δ.Σ. του Πανελληνίου Ιατρικού Συλλόγου, με την ακόλουθη σύνθεση:
Πρόεδρος: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ
Α΄ Αντιπρόεδρος: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
Β΄ Αντιπρόεδρος: ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γενικός Γραμματέας: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΝΑΒΑΣ
Ταμίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ
Μέλη: Βαβουρανάκης Χάρης, Ελευθερίου Γεώργιος, Καψαμπέλης Παύλος, Καλιαμπάκος Σωτήριος, Μαστοράκου Αννα, Παπάζογλου Χρήστος, Παπανδρούδης Ανδρέας, Τζίμα Κορίνα, Τζωρτζίνης Δημήτριος, Ψαλτάκος Μιχαήλ.