Εκλογές 2023: Δικαστική αντιπρόσωπος πήρε σύζυγο, γιο και ανιψιό μαζί της στο εκλογικό τμήμα, για να τη βοηθήσουν
Η δικαστική αντιπρόσωπος, έχοντας την εμπειρία από τις προηγούμενες εκλογικές αναμετρήσεις, όπου δεν είχαν προσέλθει τα μέλη της εφορευτικής επιτροπής, αποφάσισε να επιστρατεύσει την οικογένειά της
![thessaloniki_eklogiko_kentro](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-06-25/thessaloniki_eklogiko_kentro.png)
Οικογενειακή υπόθεση φαίνεται πως είναι οι εκλογές για μια δικαστική αντιπρόσωπο σε εκλογικό τμήμα της Θεσσαλονίκης.
Η δικαστική αντιπρόσωπος, έχοντας την εμπειρία από τις προηγούμενες εκλογικές αναμετρήσεις, όπου δεν είχαν προσέλθει τα μέλη της εφορευτικής επιτροπής, αποφάσισε να επιστρατεύσει την οικογένειά της.
Έτσι, η κ. Γεωργιάδου στο 164ο εκλογικό τμήμα της Θεσσαλονίκης, ζήτησε τη βοήθεια από τον σύζυγό της, τον γιο της και τον ανιψιό της, όπου πήγαν μαζί της, προκειμένου να τη βοηθήσουν.
Η δικαστική αντιπρόσωπος, έχοντας την εμπειρία από τις προηγούμενες εκλογικές αναμετρήσεις, όπου δεν είχαν προσέλθει τα μέλη της εφορευτικής επιτροπής, αποφάσισε να επιστρατεύσει την οικογένειά της.
Έτσι, η κ. Γεωργιάδου στο 164ο εκλογικό τμήμα της Θεσσαλονίκης, ζήτησε τη βοήθεια από τον σύζυγό της, τον γιο της και τον ανιψιό της, όπου πήγαν μαζί της, προκειμένου να τη βοηθήσουν.