Συνάντηση του Αρχηγού ΓΕΕΘΑ με τον Πρόεδρο του Πανελλήνιου Συνδέσμου Εφέδρων Ενόπλων Δυνάμεων - Συνδέσμου Αθηναίων Καταδρομέων (EIKONEΣ)
O Αρχηγός ΓΕΕΘΑ είχε την ευκαιρία να ενημερωθεί για τις δραστηριότητες του Συνδέσμου, εξαίροντας την αγαστή συνεργασία του με το ΓΕΕΘΑ
![FLOROS_KONTOS](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-09-05/FLOROS_KONTOS.jpg)
Συνάντηση με τον Πρόεδρο του Πανελλήνιου Συνδέσμου Εφέδρων Ενόπλων Δυνάμεων - Συνδέσμου Αθηναίων Καταδρομέων (ΠΣΕΕΔ/ΣΑΚ) Έφεδρο Ταγματάρχη Καταδρομών Αλέξανδρο Κόντο, είχε ο Α/ΓΕΕΘΑ Κωνσταντίνος Φλώρος. Ο κ. Φλώρος είχε την ευκαιρία να ενημερωθεί για τις δραστηριότητες του Συνδέσμου, εξαίροντας την αγαστή συνεργασία του με το ΓΕΕΘΑ.
![](/files/2023-09-05/floros_kontos2__3_.jpg)
![](/files/2023-09-05/floros_kontos2__1_.jpg)
Η ανακοίνωση του ΓΕΕΘΑ
Την Δευτέρα 04 Σεπτεμβρίου 2023 ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ Στρατηγός Κωνσταντίνος Φλώρος συναντήθηκε στο γραφείο του με τον Πρόεδρο του Πανελλήνιου Συνδέσμου Εφέδρων Ενόπλων Δυνάμεων - Συνδέσμου Αθηναίων Καταδρομέων (ΠΣΕΕΔ/ΣΑΚ) Έφεδρο Ταγματάρχη Καταδρομών Αλέξανδρο Κόντο.
Κατά την συνάντηση, η οποία πραγματοποιήθηκε σε ιδιαίτερα θερμό κλίμα, πέραν των θεμάτων αμοιβαίου ενδιαφέροντος που συζητήθηκαν, ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ είχε την ευκαιρία να ενημερωθεί για τις δραστηριότητες του Συνδέσμου, εξαίροντας την αγαστή συνεργασία του με το ΓΕΕΘΑ.
![](/files/2023-09-05/floros_kontos2__3_.jpg)
![](/files/2023-09-05/floros_kontos2__1_.jpg)
Η ανακοίνωση του ΓΕΕΘΑ
Την Δευτέρα 04 Σεπτεμβρίου 2023 ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ Στρατηγός Κωνσταντίνος Φλώρος συναντήθηκε στο γραφείο του με τον Πρόεδρο του Πανελλήνιου Συνδέσμου Εφέδρων Ενόπλων Δυνάμεων - Συνδέσμου Αθηναίων Καταδρομέων (ΠΣΕΕΔ/ΣΑΚ) Έφεδρο Ταγματάρχη Καταδρομών Αλέξανδρο Κόντο.Κατά την συνάντηση, η οποία πραγματοποιήθηκε σε ιδιαίτερα θερμό κλίμα, πέραν των θεμάτων αμοιβαίου ενδιαφέροντος που συζητήθηκαν, ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ είχε την ευκαιρία να ενημερωθεί για τις δραστηριότητες του Συνδέσμου, εξαίροντας την αγαστή συνεργασία του με το ΓΕΕΘΑ.