Ο Γιάννης Μώραλης στα εγκαίνια έκθεσης κρητικών προϊόντων
Που θα διαρκέσει μέχρι τις 14 Μαΐου
![yceqcnwmzhidtqr5mc8x](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-05/yceqcnwmzhidtqr5mc8x.jpg)
O Δήμαρχος Πειραιά κ. Γιάννης Μώραλης παρευρέθηκε χθες στα εγκαίνια της «7ης Έκθεσης τοπικών προϊόντων και υπηρεσιών – Κρήτη: η μεγάλη συνάντηση και τοπικές γεύσεις Ελλάδας», στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας.
Η έκθεση συνδιοργανώνεται από τις «Επικοινωνίες Κρήτης Ε.Π.Ε. – Εκδοτική Κρήτης - Νεκτάριος Σερμάκης» και την Περιφέρειας Κρήτης και θα διαρκέσει μέχρι 14 Μαΐου 2017.
Διαβάστε περισσότερα εδώ.