Γεννιά: Στον Αργοσαρωνικό μπορεί να επιτευχθεί τουριστική ανάπτυξη
Επαφές της βουλευτή για την ανάπτυξη των νησιών
![bjdtctatzkiscixpvd0b](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-06/bjdtctatzkiscixpvd0b.jpg)
Οι προοπτικές και τα προβλήματα των νησιών του Αργοσαρωνικού βρέθηκαν στο επίκεντρο των συναντήσεων που πραγματοποίησε η Βουλευτής Γεωργία Γεννιά στη διάρκεια της περιοδείας της από την Παρασκευή 23 έως και την Τρίτη 27 Ιουνίου. Η κ. Γεννιά παρευρέθηκε αρχικά στους εορτασμούς της Ύδρας για τα Μιαούλεια, όπου συνομίλησε με φορείς του νησιού.