Δήμος Πειραιά: Επιχείρηση-σκούπα για την αντιμετώπιση του παρεμπορίου
Η συντονισμένη επιχείρηση για την αντιμετώπιση του παρεμπορίου, πραγματοποιήθηκε στις οδούς Αλιπέδου, Γούναρη, Κέκρoπος, Φωκίωνος και στην πλατεία Οδησσού.
![yyg8r6hrhpmop37rfq4a](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-06/yyg8r6hrhpmop37rfq4a.jpg)
Επτά τόνοι παράνομων προϊόντων κατασχέθηκαν χθες στον Πειραιά, σε μια ακόμη κοινή επιχείρηση-«σκούπα» της ΕΛ.ΑΣ. με τη Δημοτική Αστυνομία Πειραιά και τη συμβολή εργαζομένων στον τομέα Καθαριότητας του Δήμου.
Η συντονισμένη επιχείρηση για την αντιμετώπιση του παρεμπορίου, πραγματοποιήθηκε στις οδούς Αλιπέδου, Γούναρη, Κέκρoπος, Φωκίωνος και στην πλατεία Οδησσού.
Δείτε περισσότερα στο peiraiasnews.gr