Υποψήφιος για τον δήμο Θεσσαλονίκης και ο Παναγιώτης Ψωμιάδης
«Δεν έκρυψα ποτέ τη θέληση μου για τον δήμο Θεσσαλονίκης», σημείωσε χαρακτηριστικά.
![ft0uzmnzezsmjbkor081](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-01/ft0uzmnzezsmjbkor081.jpg)
Έτοιμος να διεκδικήσει τον δημαρχιακό θώκο του δήμου Θεσσαλονίκης στις αυτοδιοικητικές εκλογές του 2019 εμφανίστηκε ο πρώην νομάρχης και περιφερειάρχης Κεντρικής Μακεδονίας, Παναγιώτης Ψωμιάδης, σε σημερινή συνέντευξη Τύπου.
Δείτε περισσότερα στο kalpi19.gr