Είπαν τα χριστουγεννιάτικα κάλαντα στον Γιάννη Μώραλη
Ο Δήμαρχος Πειραιά ευχήθηκε σε όλους τους Πειραιώτες και σε όλους τους Έλληνες Χρόνια Πολλά,
![tyuo1gl4c4ronsyy90lp](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-12/tyuo1gl4c4ronsyy90lp.jpg)
Τα Χριστουγεννιάτικα κάλαντα έψαλαν στον Δήμαρχο Πειραιά κ. Γιάννη Μώραλη, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, στο Δημαρχείο, η Φιλαρμονική Ορχήστρα Πνευστών του Δήμου, ο Σύνδεσμος Γυναικών Κρήτης και Νήσων Αιγαίου και η Αδελφότητα Κρητών Πειραιά «Η OMONOIA
Διαβάστε περισσότερα στο peiraiasnews.gr