Ανακοινώθηκε «γαλάζια» στήριξη σε Ρόδη Κράτσα και Μερόπη Υδραίου
Η εκδήλωση κοπής της Πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΝΟΔΕ Κέρκυρας
![6adopn7qqeldyx0mkxnu](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2019-02/6adopn7qqeldyx0mkxnu.jpg)
Παρουσία πλήθους κόσμου, μελών και στελεχών της ΝΔ, πραγματοποιήθηκε στο Επιμελητήριο Κέρκυρας η εκδήλωση κοπής της Πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΝΟΔΕ Κέρκυρας, που ήταν ταυτόχρονα και εκδήλωση του Τμήματος Γυναικείων Θεμάτων της ΝΟΔΕ Κέρκυρας.
Διαβάστε περισσότερα στο kalpi19.gr