H κόρη του Mr Jumbo και ο εφοπλιστής Βασίλης Μιχαήλ στη Μύκονο
Λίγο μετά τον ερχομό του μωρού τους, βρήκαν το ελεύθερο χρόνο να απολαύσουν λίγες ήμερες χαλάρωσης στο κοσμικό νησί του Αιγαίου.
![Mr_Jumbo_4](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2019-09-06/Mr_Jumbo_4.jpg)
Ο Βασίλης Μιχαήλ και η Χριστίνα Βακάκη συναντήθηκαν και ερωτεύτηκαν στη Μύκονο το Πάσχα του 2014, όμως ενάμιση χρόνο μετά χώρισαν. Στη συνέχεια ο εφοπλιστής γνώρισε τη Josephine με την οποία υπήρξε ζευγάρι μέχρι τις αρχές του 2018.
Ο έρωτας του Βασίλη Μιχαήλ για τη Χριστίνα Βακάκη, ωστόσο φαίνεται πως παρέμεινε άσβεστος και η επανασύνδεση δεν άργησε να έρθει. Μάλιστα πριν από περίπου έναν μήνα ο εφοπλιστής και η κόρη του Mr Jumbo υποδέχτηκαν το πρώτο τους παιδί, ένα υγιέστατο κοριτσάκι.
Έναν μήνα μετά ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού YOU απαθανάτισε το ερωτευμένο ζευγάρι την ώρα που απολάμβανε τις βουτιές του σε κοσμική παραλία του νησιού.
Όπως θα διαπιστώσετε και εσείς η Χριστίνα να έχει επανέλθει στη γραμμή της παρότι έγινε μανούλα μόλις πριν από λίγες εβδομάδες.
![](https://s.parapolitika.gr/files/2019-09-06/Mr_Jumbo_1.jpg)
Ο έρωτας του Βασίλη Μιχαήλ για τη Χριστίνα Βακάκη, ωστόσο φαίνεται πως παρέμεινε άσβεστος και η επανασύνδεση δεν άργησε να έρθει. Μάλιστα πριν από περίπου έναν μήνα ο εφοπλιστής και η κόρη του Mr Jumbo υποδέχτηκαν το πρώτο τους παιδί, ένα υγιέστατο κοριτσάκι.
![](https://s.parapolitika.gr/files/2019-09-06/Mr_Jumbo_2.jpg)
Έναν μήνα μετά ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού YOU απαθανάτισε το ερωτευμένο ζευγάρι την ώρα που απολάμβανε τις βουτιές του σε κοσμική παραλία του νησιού.
![](https://s.parapolitika.gr/files/2019-09-06/Mr_Jumbo_5.jpg)
Όπως θα διαπιστώσετε και εσείς η Χριστίνα να έχει επανέλθει στη γραμμή της παρότι έγινε μανούλα μόλις πριν από λίγες εβδομάδες.
![](https://s.parapolitika.gr/files/2019-09-06/Mr_Jumbo_3.jpg)