Ιωάννα Σρόιτερ και Χριστίνα Πάζιου προπονούνται σκληρά και αναστατώνουν τον ανδρικό πληθυσμό (εικόνες)
Η Ιωάννα Σρόιτερ μετά από δυο γέννες έχει κορμί μοντέλου και φυσικά αυτό δεν το χρωστάει μόνο στα καλά της γονίδια αλλά και στη σωστή διατροφή και στην γυμναστική!
![ΩΕΔΣΔΩΣ](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2020-01-21/%CE%A9%CE%95%CE%94%CE%A3%CE%94%CE%A9%CE%A3.jpg)
Η Ιωάννα αυτή την περίοδο γυμνάζεται με τη γνωστή γυμνάστρια Χριστίνα Πάζιου και όπως βλέπεις είναι στα καλύτερά της! Η Χριστίνα, μπορεί να είναι ένα γλυκό κορίτσι αλλά όσοι έχουν γυμνασθεί μαζί της θα ξέρουν ότι είναι πολύ αυστηρή και … δεν χαρίζεται σε κανέναν όταν κάνει προπόνηση!
Χθες η Χριστίνα, πόζαρε με τις «μαθήτριές» Ιωάννα Σρόιτερ αλλά και Ελισάβετ Δοβλιατίδου φορώντας kangoo jumps και ήταν πιο σeξι από ποτέ!
Μετά τη σκληρή προπόνηση τα κορίτσια πόζαραν στο φωτογραφικό φακό!