Ζέτα Δούκα: Δίνει συνέχεια στην ανάρτηση του Καφετζόπουλου περί «αυτογκόλ»
Με μια αινιγματική ανάρτηση έδωσε συνέχεια η γνωστή ηθοποιός.
![1600-zeta-douka-theatro](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2021-02-03/1600-zeta-douka-theatro.jpg)
Με μία όλο νόημα ανάρτησή της στο Instagram, η Ζέτα Δούκα δίνει συνέχεια στο σχόλιο του Αντώνη Καφετζόπουλου περί «αυτογκόλ».
Η γνωστή ηθοποιός που ξεκίνησε πρώτη τη «χιονοστιβάδα» των αποκαλύψεων κακοποιητικής και βίαιης συμπεριφοράς στον χώρο του θεάματος, έδωσε τον ορισμό του αυτογκόλ και κατέληξε στην ανάρτησή της γράφοντας:
«Ο αριθμός 14 είναι μεγαλύτερος του 3…».
Η γνωστή ηθοποιός που ξεκίνησε πρώτη τη «χιονοστιβάδα» των αποκαλύψεων κακοποιητικής και βίαιης συμπεριφοράς στον χώρο του θεάματος, έδωσε τον ορισμό του αυτογκόλ και κατέληξε στην ανάρτησή της γράφοντας:
«Ο αριθμός 14 είναι μεγαλύτερος του 3…».
![Ζέτα Δούκα: Δίνει συνέχεια στην ανάρτηση του Καφετζόπουλου περί «αυτογκόλ»](https://s.parapolitika.gr/files/2021-02-03/1-zeta-apantisi-kefetzopoulos3.jpg)