Η Σταματίνα Τσιμτσιλή τράβηξε τα βλέμματα με ολόσωμο μαγιό στην Πάρο
Η παρουσιάστρια του «Happy day», η οποία θα συνεχίσει και τη νέα χρονιά, είναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media και μοιράζεται στιγμιότυπα από την καθημερινότητά της στο υπέροχο κυκλαδίτικο νησί, όπου έχουν ένα υπέροχο κυκλαδίτικο σπίτι.
![stam_tsimtsili](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2021-07-23/stam_tsimtsili.jpg)
Καλοκαιρινές διακοπές στη Πάρο απολαμβάνει η Σταματίνα Τσιμτσιλή, η οποία έφυγε για το νησί με τα παιδιά της μόλις ολοκλήρωσε τις επαγγελματικές υποχρεώσεις της σεζόν.
Η παρουσιάστρια του «Happy day», η οποία θα συνεχίσει και τη νέα χρονιά, είναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media και μοιράζεται στιγμιότυπα από την καθημερινότητά της στο υπέροχο κυκλαδίτικο νησί, όπου έχουν ένα υπέροχο κυκλαδίτικο σπίτι.
Η παρουσιάστρια χαλαρώνει, κάνει τις βουτιές της μαζί με τα παιδιά της στο νησί και ποζάρει στην παραλία με μαγιό και φυσικά τραβηξε τα βλέμματα με το κορμί της.