Η συγκινητική ανάρτηση της Ελένης Φουρέιρα μετά την κηδεία του Mad Clip
Ούσα συντετριμμένη από τον θάνατό του καλού φίλου της, η γνωστή τραγουδίστρια έφτασε στην εκκλησία ντυμένη στα λευκά και φορώντας μαύρα γυαλιά ηλίου. Ωστόσο, η ίδια δεν κατάφερε να κρύψει τη θλίψη της.
![eleni_foureira_madlclip](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2021-09-06/eleni_foureira_madlclip.jpg)
Το «τελευταίο αντίο» στον Mad Clip είπαν σήμερα συγγενείς, φίλοι, συνεργάτες και θαυμαστές στον στον Ιερό Ναό Παναγίτσας Παλαιού Φαλήρου. Ανάμεσα σε εκείνους που έδωσαν το παρών ήταν και η Ελένη Φουρέιρα.
Ούσα συντετριμμένη από τον θάνατό του καλού φίλου της, η γνωστή τραγουδίστρια έφτασε στην εκκλησία ντυμένη στα λευκά και φορώντας μαύρα γυαλιά ηλίου. Ωστόσο, η ίδια δεν κατάφερε να κρύψει τη θλίψη της.
Η Ελένη Φουρέιρα και ο Mad Clip ήταν πολύ φίλοι και μάλιστα, τον περασμένο Μάιο είχαν συνεργαστεί, κυκλοφορώντας το τραγούδι «Μπορεί», ένα κομμάτι έγινε τεράστια επιτυχία, συγκεντρώνοντας εκατομμύρια views στο youtube. Η σημερινή ημέρα, λοιπόν, ήταν πολύ δύσκολη για εκείνη, καθώς αποχαιρέτησε ένα πολύ αγαπημένο της πρόσωπο.
Λίγες ώρες μετά το τέλος της κηδείας, η Ελένη Φουρέιρα δημοσίευσε στο προφίλ της στο Instagram μια ασπρόμαυρη φωτογραφία με τον Mad Clip και έγραψε: «Να ξέρεις ότι σε αυτήν την ζωή αγαπήθηκες πολύ! Καλό ταξίδι φιλαράκι μου…».