Αίας Μανθόπουλος: Δείτε πως είναι σήμερα σήμερα και τι κάνει ο γνωστός ηθοποιός
Η αλήθεια είναι ότι δυσκολευτήκαμε πολύ να τον αναγνωρίσουμε αλλά… είναι όντως ο Αίας Μανθόπουλος και πρωταγωνιστεί σε θεατρική παράσταση, της οποίας την πρεμιέρα παρακολουθήσαμε στο Μέγαρο Μουσικής…
![6440524e-3841-4d37-9e09-99e61378af4f](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2021-11-08/6440524e-3841-4d37-9e09-99e61378af4f.jpg)
Tον Αίαντα Μανθόπουλο, τον γνωρίσαμε καλύτερα και τον αγαπήσαμε από το θρυλικό σήριαλ του Mega «Δύο ξένοι»! Μάλιστα άφησε εποχή η ατάκα του αξέχαστου Νίκου Σεργιανόπουλου στο σήριαλ: “Βρε Αία… βρε Αία”! Η αλήθεια είναι ότι είχαμε αρκετό καιρό να δούμε τον γνωστό ηθοποιό.
Η αλήθεια είναι ότι δυσκολευτήκαμε πολύ να τον αναγνωρίσουμε αλλά… είναι όντως ο Αίας Μανθόπουλος και πρωταγωνιστεί σε θεατρική παράσταση, της οποίας την πρεμιέρα παρακολουθήσαμε στο Μέγαρο Μουσικής…Δείτε τον…
![](https://www.markos.tv/wp-content/uploads/2021/11/ioanniskonstantatos_253071719_472355624097089_2116904058930949912_n.jpg)
View this post on Instagram