Νάντια Μπουλέ: Καροτσάδα με την κόρη της - Η νέα φώτο με την μικρή Σεμέλη
Δείτε τη νέα ανάρτηση της ηθοποιού με την πέντε μηνών κόρη της,
![Σχεδιο_χωρις_τιτλο](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2021-12-15/%CE%A3%CF%87%CE%B5%CE%B4%CE%B9%CE%BF_%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%82_%CF%84%CE%B9%CF%84%CE%BB%CE%BF.png)
Λίγο πριν επέλθει το νέο κύμα κακοκαιρίας στην Αττική, η Νάντια Μπουλέ εκμεταλλευτήκε τον ήλιο και την καλό καιρό και βγήκε για καροτσάδα με την κόρη της.
Η ηθοποιός απαθανάτισε ένα στιγμιότυπο από την βόλτα τους και το μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους γράφοντας μεταξύ άλλων:
«Με το που βγαίνει λίγος ήλιος, βγαίνουμε κι εμείς!» Πολλοί ήταν οι θαυμαστές της που σχολίασαν το πόσο ανανεωμένη είναι και δεν μπορούμε πρά να συμφωνήσουμε. H ευτυχία είναι πράγματι ζωγραφισμένη στο πρόσωπό της και το νέο κούρεμα που έχει τους τελευταίους μήνες, της πηγαίνει πολύ.
Η ηθοποιός απαθανάτισε ένα στιγμιότυπο από την βόλτα τους και το μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους γράφοντας μεταξύ άλλων:
«Με το που βγαίνει λίγος ήλιος, βγαίνουμε κι εμείς!» Πολλοί ήταν οι θαυμαστές της που σχολίασαν το πόσο ανανεωμένη είναι και δεν μπορούμε πρά να συμφωνήσουμε. H ευτυχία είναι πράγματι ζωγραφισμένη στο πρόσωπό της και το νέο κούρεμα που έχει τους τελευταίους μήνες, της πηγαίνει πολύ.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.