Ελένη Μενεγάκη: Τα γενέθλια της μαμάς της και οι ευχές on air
Η μεγάλη διαφορά της με τη Ζέτα Μισόκαλου
![Σχεδιο_χωρις_τιτλο_3](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2022-02-01/%CE%A3%CF%87%CE%B5%CE%B4%CE%B9%CE%BF_%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%82_%CF%84%CE%B9%CF%84%CE%BB%CE%BF_3.jpg)
Γενέθλια έχει σήμερα, 1 Φεβρουαρίου, η μαμά της Ελένη Μενεγάκη και η παρουσιάστρια ξεκίνησε την εκπομπή της στέλνοντας τις ευχές της στην κυρία Ζέτα Μισόκαλου και κάνοντας μία αποκάλυψη! Αρχικά η Ελένη Μενεγάκη ανέφερε: «Καλέ ένα ρόδι να ρίξω. Άλλαξε ο μήνας, μπήκε ο Φεβρουάριος. Τη μεγάλη μου αγκαλιά θέλω να τη στείλω στη μανουλίτσα μου»! Και της έστειλε τις ευχές της:
« Μαμά μου χρόνια πολλά! Να είσαι πάντα έτσι δυνατή, ζωηρή και ωραία και να περπατάς χιλιόμετρα όπως κάνεις.»!
Και στη συνέχεια υπογράμμισε: « Και μήπως με πάρεις κι εμένα μαζί σου! Σε ποιον έμοιασα εγώ;» αποκαλύπτοντας ότι η μαμά της λατρεύει το περπάτημα, ενώ εκείνη με τίποτα, όπου κι αν πάει θέλει να πηγαίνει με το αυτοκίνητό της!
« Μαμά μου χρόνια πολλά! Να είσαι πάντα έτσι δυνατή, ζωηρή και ωραία και να περπατάς χιλιόμετρα όπως κάνεις.»!
Και στη συνέχεια υπογράμμισε: « Και μήπως με πάρεις κι εμένα μαζί σου! Σε ποιον έμοιασα εγώ;» αποκαλύπτοντας ότι η μαμά της λατρεύει το περπάτημα, ενώ εκείνη με τίποτα, όπου κι αν πάει θέλει να πηγαίνει με το αυτοκίνητό της!