Μενεγάκη: H απουσία του Πούμπουρα και η αγωνία της – «Χριστέ μου λες να φύγει και κανένας άλλος»
Όπως εξήγησε η παρουσιάστρια, έχει πυρετό
![Σχεδιο_χωρις_τιτλο_5](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2022-02-04/%CE%A3%CF%87%CE%B5%CE%B4%CE%B9%CE%BF_%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%82_%CF%84%CE%B9%CF%84%CE%BB%CE%BF_5.jpg)
Με απώλειες ξεκίνησε την τελευταία εκπομπή της εβδομάδας η Ελένη Μενεγάκη. Ποιος έλειπε από την παρέα; Ο Σάββας Πούμπουρας, ο οποίος «παίρνει απουσία» για δεύτερη φορά.
Όπως εξήγησε η παρουσιάστρια, ο Σάββας Πούμπουρας, έχει πυρετό. «Δεν μου λέτε ρε παιδιά; Ο Σαββούλης τον πιάνει το μάτι; Δεν εξηγείται αλλιώς. Είναι η δεύτερη φορά που μας αρρωσταίνει. Τι γίνεται; Έχει λίγο πυρετό έμαθα» είπε χαρακτηριστικά η Ελένη Μενεγάκη στους συνεργάτες της.
Μάλιστα, η παρουσιάστρια δεν έκρυψε την αγωνία που είχε και έστειλε μήνυμα στον Θοδωρή Κουτσογιαννόπουλο.
Συγκεκριμένα ανέφερε: «Θοδωράκη μου (Κουτσογιαννόπουλος) πρόλαβες, ήρθες! Μέχρι και μήνυμα σου έστειλα, αγχώθηκα λίγο, λέω «Ο Σάββας αρρώστησε, ο Θοδωρής έχει να δει ταινία, λες Χριστέ μου να μου φύγει και κανένας άλλος και να κάτσω μόνη μου σαν την Αστέρω και να τα λέω;»