Ιωάννα Τούνη:Τι μάγια μου έχεις κάνει!
Η ανάρτησή της για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου
![ΤΟΥΝΗ_-_ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2022-04-06/%CE%A4%CE%9F%CE%A5%CE%9D%CE%97_-_%CE%91%CE%9B%CE%95%CE%9E%CE%91%CE%9D%CE%94%CE%A1%CE%9F%CE%A5.jpg)
Αμέσως μετά τη συμμετοχή της στο μοντελοριάλιτι «My Style Rocks», απ’ όπου η Ιωάννα Τούνη (για τους φανατικούς «Τουνάρα») έγινε γνωστή, ξεκίνησε να δίνει ρεσιτάλ με ημίγυμνες λήψεις που κοινοποιούσε -και εξακολουθεί απτόητη- στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Αποτέλεσμα: Όλα αυτά τα χρόνια κολάζει τους δεκάδες χιλιάδες άντρες θαυμαστές της. Τώρα, ωστόσο, πήγε ένα βήμα παραπέρα: κατόρθωσε να «δυναμιτίσει» και τις γυναίκες followers της. Πώς ακριβώς; Κοινοποίησε δύο ημίγυμνες φωτογραφίες του αγαπημένου της Δημήτρη Αλεξάνδρου ενώ βρισκόταν στο κρεβάτι, γράφοντας για το… δράμα που τραβάει, για τα πηγαινέλα της δηλαδή μεταξύ Αθήνας-Θεσσαλονίκης (για δουλειά): «Αχ, άτιμε Δημήτρη Αλεξάνδρου, τι μάγια μου έχεις κάνει μάγια και μ’ έφαγαν οι διαδρομές».
Πρόσθεσε δε: «Για να σας δω, τους ρομαντικούς. Εσείς θα κάνατε τόσα ταξίδια για έναν έρωτα;».
Δημοσιεύτηκε στην ΟΝ ΤΙΜΕ στις 6 Απριλίου 2022
Αποτέλεσμα: Όλα αυτά τα χρόνια κολάζει τους δεκάδες χιλιάδες άντρες θαυμαστές της. Τώρα, ωστόσο, πήγε ένα βήμα παραπέρα: κατόρθωσε να «δυναμιτίσει» και τις γυναίκες followers της. Πώς ακριβώς; Κοινοποίησε δύο ημίγυμνες φωτογραφίες του αγαπημένου της Δημήτρη Αλεξάνδρου ενώ βρισκόταν στο κρεβάτι, γράφοντας για το… δράμα που τραβάει, για τα πηγαινέλα της δηλαδή μεταξύ Αθήνας-Θεσσαλονίκης (για δουλειά): «Αχ, άτιμε Δημήτρη Αλεξάνδρου, τι μάγια μου έχεις κάνει μάγια και μ’ έφαγαν οι διαδρομές».
Πρόσθεσε δε: «Για να σας δω, τους ρομαντικούς. Εσείς θα κάνατε τόσα ταξίδια για έναν έρωτα;».
Δημοσιεύτηκε στην ΟΝ ΤΙΜΕ στις 6 Απριλίου 2022