Η παρουσιάστρια και ραδιοφωνική παραγωγός το απόγευμα της Τετάρτης (21/9) έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι και ο αγαπημένος της ανακοίνωσε τα ευχάριστα νέα μέσα από τα social media.
Ο τραγουδιστής προφανώς συγκινημένος και αρκετά χαρούμενος κρατά στην παλάμη του το χεράκι του γιου του και μας χαρίζει την πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο με το «Καλώς ήρθες αντράκο μας» ευχαριστώντας τη Λάουρα για το μεγαλύτερο δώρο της ζωής τους.