Ματίνα Παγώνη – Ανθή Βούλγαρη: Έσβησαν τούρτα για τα 2 χρόνια γνωριμίας τους
Δύο χρόνια γνωριμίας κλείνουν η Ανθή Βούλγαρη και η Ματίνα Παγώνη και το γιόρτασαν
![1-matina-pagonio-tourta-anthi-voulgari-mega-2](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-09-30/1-matina-pagonio-tourta-anthi-voulgari-mega-2.png)
Οι δύο κυρίες συναντήθηκαν για ακόμα μία φορά στον «αέρα» της εκπομπής «Κοινωνία Ώρα Mega», με την παρουσιάστρια να ετοιμάζει στην Πρόεδρο των Νοσοκομειακών Γιατρών μία έκπληξη.
Ιδιαίτερα χαρούμενη η Ανθή Βούλγαρη εμφάνισε στο πλατό της εκπομπής μία τούρτα με ένα κεράκι στη Ματίνα Παγώνη.
«Είμαι πολύ χαρούμενη. Κλείνουμε δύο χρόνια και ήθελα να τα γιορτάσουμε, καμία πλάκα» απάντησε η Ανθή Βούλγαρη, ενώ ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος αρκέστηκε να πει πως η στιγμή είναι ιστορική.
Ιδιαίτερα χαρούμενη η Ανθή Βούλγαρη εμφάνισε στο πλατό της εκπομπής μία τούρτα με ένα κεράκι στη Ματίνα Παγώνη.
Η αντίδραση της γιατρού
Εκείνη με τη σειρά της αντέδρασε με χιούμορ: «Θα πάθω εγκεφαλικό και δεν έχω και κρεβάτι».«Είμαι πολύ χαρούμενη. Κλείνουμε δύο χρόνια και ήθελα να τα γιορτάσουμε, καμία πλάκα» απάντησε η Ανθή Βούλγαρη, ενώ ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος αρκέστηκε να πει πως η στιγμή είναι ιστορική.