Ο Ζαχαράτος απαντά ως «Λαίδη» στην Γαρμπή (βίντεο)
Ο γνωστός μίμος, με αφορμή τον αμήχανο διάλογο που είχαν οι δύο τραγουδίστριες στο «αέρα» του «Just the 2 of Us», μεταμορφώθηκε για ακόμα μία φορά σε «Λαίδη»
![____________________2_](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2022-10-24/____________________2_.jpg)
Τη δική του απάντηση σαν Άντζελα Δημητρίου έδωσε στην Καίτη Γαρμπή ο Τάκης Ζαχαράτος.
Ο γνωστός μίμος, με αφορμή τον αμήχανο διάλογο που είχαν οι δύο τραγουδίστριες στο «αέρα» του «Just the 2 of Us», μεταμορφώθηκε για ακόμα μία φορά σε «Λαίδη» και απάντησε με χιουμοριστική διάθεση.
Διαβάστε περισσότερα στο ontime24.gr