Οργισμένη η Ιωάννα Τούνη: «Μη με πρήζετε – Ανοίξτε και κανένα βιβλίο, κουράσατε»
H influencer και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου απόλαυσαν χθες (5/2) τα χιόνια, βγάζοντας οικογενειακές φωτογραφίες με τον νεογέννητο γιο τους έξω, τις οποίες και δημοσίευσαν στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
![touni-alexandrou-xioni](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-02-06/touni-alexandrou-xioni.jpg)
Πυρ και μανία έγινε η Ιωάννα Τούνη με τα αρνητικά σχόλια που δέχτηκε από τους ακολούθους της στο Instagram.
H influencer και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου απόλαυσαν χθες (5/2) τα χιόνια, βγάζοντας οικογενειακές φωτογραφίες με τον νεογέννητο γιο τους έξω, τις οποίες και δημοσίευσαν στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Διαβάστε περισσότερα στο Ontime24.gr