Ο Κωνσταντίνος Αργυρός έπαιξε τένις και τρόλαρε τον Στέφανο Τσιτσιπά
Ο τραγουδιστής είναι στην Αυστραλία και βρήκε την ευκαιρία να παίζει το άθλημα του φίλου του
![argyros-tsitsipas-trolarisma](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-06-13/argyros-tsitsipas-trolarisma.jpg)
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς και o Κωνσταντίνος Αργυρός συνδέονται με στενή φιλία τα τελευταία χρόνια.
Ο Έλληνας τενίστας έχει επισκεφτεί πολλές φορές τα νυχτερινά κέντρα που τραγουδάει ο Αργυρός στην Αθήνα ενώ και ο τραγουδιστής έχει δει κάποιους αγώνες του Στέφανου στο εξωτερικό.
Αυτή την περίοδο ο Κωνσταντίνος Αργυρός είναι για συναυλίες στην Αυστραλία και μάλλον ζήλεψε λίγο από τη δόξα του φίλου του. Ο Τσιτσιπάς έπαιξε πριν από λίγους μήνες στον τελικό του Australian Open στη Μελβούρνη και ο Αργυρός αποφάσισε να πιάσει ρακέτα και να τον... τρολάρει.
Ο δημοφιλής τραγουδιστής ανέβασε βίντεο να σερβίρει και έγραψε πως έπιασε ταχύτητα 230 χλμ! Τάγκαρε μάλιστα τον Έλληνα ο οποίος έκανε κοινοποίηση την ιστορία!
Ο Έλληνας τενίστας έχει επισκεφτεί πολλές φορές τα νυχτερινά κέντρα που τραγουδάει ο Αργυρός στην Αθήνα ενώ και ο τραγουδιστής έχει δει κάποιους αγώνες του Στέφανου στο εξωτερικό.
Αυτή την περίοδο ο Κωνσταντίνος Αργυρός είναι για συναυλίες στην Αυστραλία και μάλλον ζήλεψε λίγο από τη δόξα του φίλου του. Ο Τσιτσιπάς έπαιξε πριν από λίγους μήνες στον τελικό του Australian Open στη Μελβούρνη και ο Αργυρός αποφάσισε να πιάσει ρακέτα και να τον... τρολάρει.
Ο δημοφιλής τραγουδιστής ανέβασε βίντεο να σερβίρει και έγραψε πως έπιασε ταχύτητα 230 χλμ! Τάγκαρε μάλιστα τον Έλληνα ο οποίος έκανε κοινοποίηση την ιστορία!