Παύλος Γλίξμπουργκ: Περήφανος για τον γιο του - Ο Αριστείδης-Σταύρος αποφοίτησε από το σχολείο του St. Bernard στη Νέα Υόρκη
«Μπράβο, Αριστείδη, που συμπλήρωσες έξι χρόνια και αποφοίτησες από το St. Bernard στη Νέα Υόρκη», έγραψε ο Παύλος στη λεζάντα της φωτογραφίας που ανήρτησε
![pavlos_gliksburg](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-06-15/pavlos_gliksburg.png)
Υπερήφανος μπαμπάς πέντε παιδιών είναι ο Παύλος Γλίξμπουργκ, ο οποίος τα βλέπει να προοδεύουν και να ανοίγουν τα φτερά τους.
Στη νέα ανάρτησή του ο πρωτότοκος γιος του Κωνσταντίνου και της Άννας-Μαρίας πόζαρε χαμογελαστός δίπλα στο μικρότερο γιο του, Αριστείδη-Σταύρο, που αποφοίτησε από το σχολείο του St. Bernard στη Νέα Υόρκη.
Η χαρά του Παύλου ήταν αποτυπωμένη στο πρόσωπό του και στη λεζάντα της φωτογραφίας τους έγραψε: «Μπράβο, Αριστείδη, που συμπλήρωσες έξι χρόνια και αποφοίτησες από το St. Bernard στη Νέα Υόρκη».
*Δημοσιεύθηκε στην εφημερίδα «On Time» στις 15/06/2023
Στη νέα ανάρτησή του ο πρωτότοκος γιος του Κωνσταντίνου και της Άννας-Μαρίας πόζαρε χαμογελαστός δίπλα στο μικρότερο γιο του, Αριστείδη-Σταύρο, που αποφοίτησε από το σχολείο του St. Bernard στη Νέα Υόρκη.
Η χαρά του Παύλου ήταν αποτυπωμένη στο πρόσωπό του και στη λεζάντα της φωτογραφίας τους έγραψε: «Μπράβο, Αριστείδη, που συμπλήρωσες έξι χρόνια και αποφοίτησες από το St. Bernard στη Νέα Υόρκη».
*Δημοσιεύθηκε στην εφημερίδα «On Time» στις 15/06/2023