Survivor: Οι πρώην παίκτες του ριάλιτι επιβίωσης επιλέγουν τη Μύκονο για τις καλοκαιρινές τους διακοπές
Ασημακόπουλος, Μπάρτζης και Σχίζας βρίσκονται στο νησί των Ανέμων
![Survivors](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-07-28/Survivors.jpg)
Tη Μύκονο επέλεξαν για τις καλοκαιρινές τους διακοπές και οι πρώην παίκτες του Survivor.
Συγκεκριμένα, ο Νίκος Μπάρτζης και ο Στάθης Σχίζας βρέθηκαν στο νησί για να επισκεφτούν τον Γιώργο Ασημακόπουλο.
Ο πρώην παίκτης του ριάλιτι επιβίωσης δραστηριοποιείται επαγγελματικά στο νησί των Ανέμων. Η τριάδα του Survivor δείπνησε σε γνωστό εστιατόριο της Μυκόνου, ενώ στη συνέχεια, απόλαυσε τη βόλτα της στα Ματογιάννια.
Η κάμερα του Mykonos Live TV τους εντόπισε να κάνουν περιπάτους στα σοκάκια του νησιού, ενώ ήταν πολλοί εκείνοι που τους σταμάτησαν για να τους μιλήσουν ή να φωτογραφηθούν μαζί τους.
Συγκεκριμένα, ο Νίκος Μπάρτζης και ο Στάθης Σχίζας βρέθηκαν στο νησί για να επισκεφτούν τον Γιώργο Ασημακόπουλο.
Ο πρώην παίκτης του ριάλιτι επιβίωσης δραστηριοποιείται επαγγελματικά στο νησί των Ανέμων. Η τριάδα του Survivor δείπνησε σε γνωστό εστιατόριο της Μυκόνου, ενώ στη συνέχεια, απόλαυσε τη βόλτα της στα Ματογιάννια.
Η κάμερα του Mykonos Live TV τους εντόπισε να κάνουν περιπάτους στα σοκάκια του νησιού, ενώ ήταν πολλοί εκείνοι που τους σταμάτησαν για να τους μιλήσουν ή να φωτογραφηθούν μαζί τους.