Σμαράγδα Καρύδη: Υποδέχτηκε τον Αύγουστο με μαύρο μπικίνι - «Καλώς ήρθες μήνα με τα δυο φεγγάρια»
Η ηθοποιός ανάρτησε μια σειρά στιγμιοτύπων με την ίδια να ποζάρει, χοροπηδώντας στον αέρα
![smaragda_karudi](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-09-16/smaragda_karudi.png)
Τον τρίτο μήνα του καλοκαιριού καλωσόρισαν πολλοί στα social media με στιγμιότυπα από τις διακοπές τους.
Ανάμεσά του και η Σμαράγδα Καρύδη, η οποία ανέβασε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, φωτογραφίες της συνοδευόμενες από τη λεζάντα: «Καλώς ήρθες μήνα με τα δυο φεγγάρια».
Φορώντας ένα μαύρο μπικίνι, η ηθοποιός χοροπηδά στον αέρα και χαμογελά στην κάμερα που την καταγράφει, κρατώντας παράλληλα, μια μπλε πετσέτα θαλάσσης.
Ανάμεσά του και η Σμαράγδα Καρύδη, η οποία ανέβασε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, φωτογραφίες της συνοδευόμενες από τη λεζάντα: «Καλώς ήρθες μήνα με τα δυο φεγγάρια».
Φορώντας ένα μαύρο μπικίνι, η ηθοποιός χοροπηδά στον αέρα και χαμογελά στην κάμερα που την καταγράφει, κρατώντας παράλληλα, μια μπλε πετσέτα θαλάσσης.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.