Πάρις Χίλτον: Με ροζ μπικίνι στις ελληνικές παραλίες, ποζάρει ως άλλη Barbie
Η διάσημη κληρονόμος, επισκέφτηκε τις Σπέτσες αλλά και το Πόρτο Χέλι
![paris-hilton](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-08-09/paris-hilton.jpg)
Η Πάρις Χίλτον βρέθηκε για άλλη μια φορά στη χώρα μας, όπου και πέρασε μέρος των διακοπών της!
Η διάσημη κληρονόμος, επισκέφτηκε τις Σπέτσες αλλά και το Πόρτο Χέλι, μαζί με τον σύζυγό της Κάρτερ Ριμ. Το διάσημο ζευγάρι απόλαυσε τις διακοπές του με σκάφος.
Πριν από λίγους μήνες, η Πάρις Χίλτον και ο σύζυγός της, Κάρτερ Ριμ καλωσόρισαν στην οικογένειά τους τον γιο τους, τον οποίο απέκτησαν πέσω παρένθετης μητέρας.
Δημοσιεύοντας στο instagram στιγμιότυπα από τις διακοπές στην Ελλάδα, η Πάρι Χίλτον παρουσιάζεται πάνω στο σκάφος με εντυπωσιακό ροζ μπικίνι να αναδεικνύει το καλλίγραμμο κορμί της.
Η ίδια μάλιστα με αφορμή τη νέα ταινία της Barbie και την… φρενίτιδα που προκαλεί στα social media, έγραψε κάτω από την ανάρτησή της: «Bikini Barbie», ενώ οι διαδικτυακοί της φίλοι σχολίασαν τις νέες της φωτογραφίες από την Ελλάδα.