Γιώργος Παπαγεωργίου – Δημοσίευσε εικόνα από το Θησείο με τις φωτιές και ξέσπασε: «Είμαστε με τα καλά μας;» (Εικόνα)
Η ανάρτηση που έκανε ο Γιώργος Παπαγεωργίου με εικόνα της φωτιάς
![1-Giorgos-Papageorgiou-1](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-08-23/1-Giorgos-Papageorgiou-1.png)
Ανήσυχος είναι ο Γιώργος Παπαγεωργίου με τις φωτιές που καίνε τις τελευταίες ημέρες στη χώρα μας. Ο γνωστός ηθοποιός δημοσίευσε μία εικόνα από το Θησείο και στο βάθος φαίνεται η πύρινη λαίλαπα που σαρώνει τα πάντα.
«Αυτή η εικόνα είναι τραβηγμένη από το Θησείο και δυστυχώς μιντιακά παίζει ψιλομούγκα. Είμαστε με τα καλά μας;;;;» έγραψε ο Γιώργος Παπαγεωργίου. Την ίδια φωτογραφία έκανε repost και η σύζυγός του, Δανάη Μιχαλάκη.
«Αυτή η εικόνα είναι τραβηγμένη από το Θησείο και δυστυχώς μιντιακά παίζει ψιλομούγκα. Είμαστε με τα καλά μας;;;;» έγραψε ο Γιώργος Παπαγεωργίου. Την ίδια φωτογραφία έκανε repost και η σύζυγός του, Δανάη Μιχαλάκη.
Δείτε την εικόνα που ανέβασαν στο Instagram:
![](https://s.parapolitika.gr/files/2023-08-23/1-Giorgos-Papageorgiou-fotia-Thisio-1.png)
![](https://s.parapolitika.gr/files/2023-08-23/1-Danai-Michalaki-fotia-Thisio-1.png)