Good Job Nicky: Τραγούδησε κομμάτι του πατέρα του, Γιάννη Πάριου, σε συναυλία στη Χίο
Πρόκειται για «Δεν έχω αγκαλιά (όλη η ζωή μου)»
![good-job-nicky](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-09-04/good-job-nicky.jpg)
Στη Χίο βρέθηκε το βράδυ της Κυριακής 3 Σεπτεμβρίου ο Good Job Nicky στο πλαίσιο του δεύτερου Μεσαιωνικού Φεστιβάλ του νησιού, που διοργάνωσε η Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου.
Ο γιος του Γιάννη Πάριου και της Σοφίας Αλιμπέρτη έδωσε συναυλία, ερμηνεύοντας δικά του τραγούδια αλλά και επιτυχίες άλλων καλλιτεχνών.
Στο τέλος της ζωντανής εμφάνισης, αφού ο Good Job Nicky καταχειροκροτήθηκε από τον κόσμο που του ζητούσε φωναχτά να μείνει κι άλλο στη σκηνή, ο νεαρός τραγουδιστής ερμήνευσε το τραγούδι του πατέρα του, «Δεν έχω αγκαλιά (όλη η ζωή μου)».