Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: Φωτογραφήθηκε ως Μαρία Κάλλας (Εικόνες - Βίντεο)
Η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη μεταμορφώθηκε ως Μαρία Κάλλας για τις ανάγκες φωτογράφησης - Δείτε τις φωτογραφίες της και το βίντεο που εύχεται στο GRACE καλή αρχή και εξηγεί γιατί είπε αμέσως ένα θερμό «ναι» στην πρόταση της μεταμόρφωσης σε διάσημη σοπράνο
![1-christina-hilla-fameli-Maria-Callas-Instagram-Soprano-social-media](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-12-10/1-christina-hilla-fameli-Maria-Callas-Instagram-Soprano-social-media.png)
Ως Μαρία Κάλλας μεταμορφώθηκε η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη για τις ανάγκες φωτογράφησης.
Η ηθοποιός του «Σασμού» πόζαρε στον φακό με εμφάνιση που παραπέμπει στη σπουδαία Ελληνίδα σοπράνο του 20ου αιώνα, με αφορμή ένα αφιερωματικό τεύχος του περιοδικού «GRACE».
Στιγμιότυπα από τη φωτογράφηση μοιράστηκε η ίδια μέσα από τα social media της.
Ειδικότερα, ανέβασε στο προφίλ της στο Instagram, δύο φωτογραφίες της ως Μαρία Κάλλας και απέσπασε θετικά σχόλια, μεταξύ άλλων και από συναδέλφους της.
Η Δανάη Παππά και η Ευγενία Σαμαρά είναι δύο από τις ηθοποιούς που την αποθέωσαν στα σχόλια.
Η ηθοποιός του «Σασμού» πόζαρε στον φακό με εμφάνιση που παραπέμπει στη σπουδαία Ελληνίδα σοπράνο του 20ου αιώνα, με αφορμή ένα αφιερωματικό τεύχος του περιοδικού «GRACE».
Στιγμιότυπα από τη φωτογράφηση μοιράστηκε η ίδια μέσα από τα social media της.
Ειδικότερα, ανέβασε στο προφίλ της στο Instagram, δύο φωτογραφίες της ως Μαρία Κάλλας και απέσπασε θετικά σχόλια, μεταξύ άλλων και από συναδέλφους της.
Η Δανάη Παππά και η Ευγενία Σαμαρά είναι δύο από τις ηθοποιούς που την αποθέωσαν στα σχόλια.
Δείτε τα στιγμιότυπα που ανέβασε στο Instagram:
![Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: Φωτογραφήθηκε ως Μαρία Κάλλας](https://s.parapolitika.gr/files/2023-12-10/1-christina-hilla-fameli-Maria-Callas-instagram-1.jpg)
![Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: Φωτογραφήθηκε ως Μαρία Κάλλας](https://s.parapolitika.gr/files/2023-12-10/1-christina-hilla-fameli-Maria-Callas-instagram-2.jpg)
Δείτε το σχετικό βίντεο που ακολουθεί:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Δείτε την ανάρτηση της στο Instagram:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.