Στάθης Σχίζας για Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: "Κρατάω το τατουάζ με το όνομά της" (Βίντεο)
Ο Στάθης Σχίζας μάλιστα εξομολογήθηκε ότι, κρατάει το τατουάζ που είχε κάνει στο παρελθόν με το όνομα της Αλεξάνδρας Παναγιώταρου «για να μου θυμίζει ένα κομμάτι της ζωής μου» - Δείτε το βίντεο με όλα όσα δήλωσε ο πρώην παίκτης του Survivor
![1-Stathis-Sxizas-video-Alexandra-Panagiotarou-Tatouaz-tattoo](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2023-12-13/1-Stathis-Sxizas-video-Alexandra-Panagiotarou-Tatouaz-tattoo.png)
Σε νέα βραδινή έξοδο συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες τον Στάθη Σχίζα
Ο πρώην παίκτης του Survivor αποκάλυψε στο «Breakfast@Star» πως αντιδρά στο ενδεχόμενο μιας απιστίας ενώ μίλησε και για το τατουάζ που είχε κάνει με το όνομα της Αλεξάνδρας Παναγιώταρου όταν ήταν σε σχέση μαζί της.
Ο πρώην παίκτης του Survivor αποκάλυψε στο «Breakfast@Star» πως αντιδρά στο ενδεχόμενο μιας απιστίας ενώ μίλησε και για το τατουάζ που είχε κάνει με το όνομα της Αλεξάνδρας Παναγιώταρου όταν ήταν σε σχέση μαζί της.