Μαρία Σολωμού: Μεταμφιέστηκε για τις Απόκριες Άννα Βίσση - Απίστευτη ομοιότητα
"Μας μπέρδεψα, αλήθεια τώρα λέω", σημείωσε έκπληκτη η Άννα Βίσση
Η Μαρία Σολωμού είναι σε αποκριάτικη διάθεση και μεταμορφώθηκε σε Άννα Βίσση. Όπως διαπιστώνουμε, η ομοιότητα είναι καταπληκτική, σαν δυο σταγόνες νερού - Δείτε τις φωτογραφίες
![1-maria-solwmoy-apokries-anna-bissh-istagram-6](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2024-03-15/1-maria-solwmoy-apokries-anna-bissh-istagram-6.png)
H Mαρία Σολωμού δημοσίευσε φωτογραφίες της στο Instagram ντυμένη στα κόκκινα και με ξανθά μακριά μαλλιά. Η ίδια σημείωσε στη λεζάντα της ανάρτησης «Τι να λέμε τώρα; Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους μου που τρέξανε για μένα και βοήθησαν να πραγματοποιηθεί αυτή η τρέλα. Άννα Βίσση, my inspo! Hope you love it».
Την επιτυχημένη μεταμόρφωση δεν θα μπορούσε να μη σχολιάσει και η ίδια η Άννα Βίσση, η οποία αστειευόμενη έγραψε πως μένει να φανεί αν η Mαρία Σολωμού τραγουδάει όπως εκείνη.
Βλέποντας τις φωτογραφίες της Mαρίας Σολωμού, η Άννα Βίσση σχολίασε: «Όπα όπα είπαμε, εεε! Μας μπέρδεψα, αλήθεια τώρα λέω. Τώρα πρέπει να δούμε αν τραγουδάς παρομοίως. Σ' αγαπώ, Άννα Μαρία Βίσση Σολωμού».
Η Mαρία Σολωμού μοιράστηκε φωτογραφίες της με τους followers της στο Instagram.
Η ηθοποιός πόζαρε στον φωτογραφικό φακό με μακριά ξανθά μαλλιά, ένα κόκκινο κοστούμι που μοιάζει με αυτά που συνηθίζει να φορά η τραγουδίστρια Άννα Βίσση, ένα στυλάτο καπέλο και πολλά κοσμήματα.
Την επιτυχημένη μεταμόρφωση δεν θα μπορούσε να μη σχολιάσει και η ίδια η Άννα Βίσση, η οποία αστειευόμενη έγραψε πως μένει να φανεί αν η Mαρία Σολωμού τραγουδάει όπως εκείνη.
Βλέποντας τις φωτογραφίες της Mαρίας Σολωμού, η Άννα Βίσση σχολίασε: «Όπα όπα είπαμε, εεε! Μας μπέρδεψα, αλήθεια τώρα λέω. Τώρα πρέπει να δούμε αν τραγουδάς παρομοίως. Σ' αγαπώ, Άννα Μαρία Βίσση Σολωμού».
Η Mαρία Σολωμού μοιράστηκε φωτογραφίες της με τους followers της στο Instagram.
Η ηθοποιός πόζαρε στον φωτογραφικό φακό με μακριά ξανθά μαλλιά, ένα κόκκινο κοστούμι που μοιάζει με αυτά που συνηθίζει να φορά η τραγουδίστρια Άννα Βίσση, ένα στυλάτο καπέλο και πολλά κοσμήματα.
Δείτε τη σχετική ανάρτηση στο Instagram:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Δείτε τις φωτογραφίες της που ακολουθούν:
![Μαρία Σολωμού: Μεταμφιέστηκε για τις Απόκριες ως Άννα Βίσση](https://s.parapolitika.gr/files/2024-03-15/1-maria-solwmoy-apokries-anna-bissh-istagram-1.jpg)
![Μαρία Σολωμού: Μεταμφιέστηκε για τις Απόκριες ως Άννα Βίσση](https://s.parapolitika.gr/files/2024-03-15/1-maria-solwmoy-apokries-anna-bissh-istagram-2.jpg)
![Μαρία Σολωμού: Μεταμφιέστηκε για τις Απόκριες ως Άννα Βίσση](https://s.parapolitika.gr/files/2024-03-15/1-maria-solwmoy-apokries-anna-bissh-istagram-3.jpg)
![Μαρία Σολωμού: Μεταμφιέστηκε για τις Απόκριες ως Άννα Βίσση](https://s.parapolitika.gr/files/2024-03-15/1-maria-solwmoy-apokries-anna-bissh-istagram-4.jpg)