Αποθέωσαν στη Θεσσαλονίκη τον Μάνατζερ ράγκμπι [Βίντεο]
Ήταν βασικός ομιλητής σε ημερίδα για το άθλημα του ράγκμπι
![dam3bohdid90jkw7xhf7](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/migration/images/2017-05/dam3bohdid90jkw7xhf7.png)
«Πανικό» προκάλεσε ο τρομερός μάνατζερ ράγκμπι, Πάνος Αργιαννίδης, στο αμφιθέατρο του Ολυμπιακού Μουσείου Θεσσαλονίκης, καθώς πλήθος κόσμου συγκεντρώθηκε και γέμισε ασφυκτικά το χώρο. Ο Πάνος ήταν βασικός ομιλητής σε ημερίδα που πραγματοποιείται σήμερα για το άθλημα του ράγκμπι στη Θεσσαλονίκη και το Ολυμπιακό Μουσείο. Η κινητοποίηση των θαυμαστών του αγαπητού μάνατζερ ήταν εντυπωσιακή, ενώ η υποδοχή που του επεφύλασσαν ήταν απίστευτη.