Ρουβάς - Ζυγούλη: Δεν φαντάζεστε ποιος έπιασε την ανθοδέσμη της νύφης
Μοναδική στιγμή στο γάμο ήταν το παραδοσιακό πέταγμα της ανθοδέσμης από την Κάτια
![bqhc6o4se2tt5uqtwzy4](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-07/bqhc6o4se2tt5uqtwzy4.jpg)
Ο γάμος της Κάτιας Ζυγούλη με το Σάκη Ρουβά είναι σίγουρα το γεγονός του καλοκαιριού. Η νύφη έδειχνε λαμπερή και πανέμορφη καθόλη τη διάρκεια της βραδιάς, φορώντας δημιουργία της Celia Kritharioti που είναι και η αγαπημένη της Ελληνίδα σχεδιάστρια.
Ο Μάνος Βυνιχάκης επιμελήθηκε το make up της νύφης και ο Νικόλας Βιλλιώτης τα μαλλιά της, με το αποτέλεσμα να είναι… αψεγάδιαστο.
Μοναδική στιγμή όμως ήταν το παραδοσιακό πέταγμα της ανθοδέσμης της νύφης. Η Κάτια Ζυγούλη την πέταξε στους δύο καλούς της φίλους και συνεργάτες που επιμελήθηκαν make up και μαλλιά.
Νικητής ήταν ο Μάνος Βυνιχάκης, που ανέβασε το συγκεκριμένο απόσπασμα και στα social media του, γράφοντας: «Άντε και στα δικά μου! Όσες φορές κι αν το δω κλαίω από τα γέλια».