Η Εύη Ιωαννίδου θα μας λείψει από το «Nomads»
Η Εύη Ιωαννίδου είναι η πρώτη παίκτρια που αποχώρησε από το «Nomads» και από την ομάδα της Ζούγκλας.
![ncjnbdrqpkxfdkuyfzln](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-10/ncjnbdrqpkxfdkuyfzln.jpg)
Η Εύη Ιωαννίδου, παρότι έδωσε σκληρή μάχη σε μία δύσκολη μονομαχία, τελικά έγινε η πρώτη παίκτρια που αποχώρησε από το «Nomads» και από την ομάδα της Ζούγκλας.
Η 22χρονη διατηρεί μαζί με τους γονείς της επιχείρηση καφέ στη Βέροια, την πόλη όπου γεννήθηκε και μεγάλωσε. Η ίδια ζει στη Θσσαλονίκη, κάνοντας ταυτόχρονα τις κίνησεις της και στον χώρο του μόντελινγκ.
Απολαύστε την συνέχεια του καυτού αφιερώματος στο Lifeviews.gr