Οι selfie του με τον Ηλία Ψινάκη και την Περιφερειάρχη Ρένα Δούρου ήταν δύο από αυτές που "έκλεψαν" την παράσταση...
Δ. Μάρκος: Η selfie με Ψινάκη-Δούρου στον Μαραθώνιο! (pics)
Άξιος παρουσιαστής
![xu3ru7f4idu3mkkch42j](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-11/xu3ru7f4idu3mkkch42j.jpg)
Ο Δημήτρης Μάρκος ήταν ο παρουσιαστής του 35ου Αυθεντικού Μαραθωνίου, ξεσηκώνοντας τις χιλιάδες των θεατών μέσα στο στάδιο! Ο παρουσιαστής και ραδιοφωνικός παραγωγός έζησε στιγμή προς στιγμή τη γιορτή, ανεβάζοντας συνεχώς φωτογραφίες!