Μενεγάκη: Η selfie και το σχόλιο της πεθεράς της
Στο Instagram
![ysnivyxnwhueubpjkvft](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2017-12/ysnivyxnwhueubpjkvft.jpg)
Μια selfie ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Ελένη Μενεγάκη, στο στο πάρτι γενεθλίων του συνεργάτη και φίλου της εδώ και χρόνια, Βασίλη Μπουλούμπαση.
Η παρουσιάστρια πόσταρε την ακόλουθη φωτογραφία και έγραψε χαρακτηριστικά στο instagram της: «χρόνια σου πολλά Βασίλη μου ????❤❤❤❤» και η πεθερά της, η οποία είναι λάτρης των φωτογραφιών και του instagram σχολίασε τη φωτογραφία!