Ζωή Παπαδοπούλου: Όσα έγιναν στην παρουσίαση του νέου της δίσκου
Μια ανοιξιάτικη μέρα επέλεξε η Ζωή Παπαδοπούλου για την παρουσίαση της καινούργιας της δισκογραφικής δουλειά «Να 'ρχεται η άνοιξη».
![7xkzt7zrvradmwtrz62b](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/migration/images/2018-04/7xkzt7zrvradmwtrz62b.png)
Σε ειδική εκδήλωση στο μαγαζί που η ερμηνεύτρια εμφανίζεται με ένα άλλο μεγάλο όνομα του ελληνικού τραγουδιού, τον Γιάννη Πάριο, παρουσιάστηκε τη Δευτέρα 23 Απριλίου, ο νέος της δίσκος που έχει την υπογραφή δύο πολύ σημαντικών δημιουργών, του Χρήστου Νικολόπουλου και της Λίνας Νικολακοπούλου.
Διαβάστε την συνέχεια στο vipnews.gr