Το Game of Love έκανε πρεμιέρα στον ΑΝΤ1 (vids-pics)
Το Game of Love που παρουσιάζει ο Χάρης Χριστόπουλος έκανε πρεμιέρα στην τηλεόραση του ΑΝΤ1. Τα γυρίσματα γίνονται σ΄ ένα πολυτελές ξενοδοχείο στο Ναύπλιο όπου τέσσερα ζευγάρια αποχωρίζονται τα ταίρια τους και αναμειγνύονται με ακόμα 6 singles.
![tdyymeqyqssyldkj4bun](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-05/tdyymeqyqssyldkj4bun.jpg)
Στο 1ο επεισόδιο που έκανε πρεμιέρα στον ΑΝΤ1 το βράδυ της Δευτέρας, ο Χάρης Χριστόπουλος υποδέχτηκε τους τηλεθεατές πέφτοντας από τον αέρα και σύστησε τα 4 ζευγάρια.
Εκείνα μίλησαν για τη σχέση που έχουν, όσα τους δένουν και πως σκοπεύουν να αντιδράσουν, αν κάποιος άλλον φλερτάρει με το ταίρι τους ή προχωρήσει το φλερτ του.
Δείτε τα σχετικά βίντεο και τις φωτογραφίες στο Lifeviews.gr