Μαρία Ελένη Λυκουρέζου! «Σιχάθηκα. Tο ψάρι βρωμάει από το κεφάλι»
Δεν άντεξε άλλο να βλέπει την κατάντια της Ελλάδας και ξέσπασε
![xjw2nm6zim6xomrnhomz](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-07/xjw2nm6zim6xomrnhomz.jpg)
Με ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η Μαρία Ελένη Λυκουρέζου ξέσπασε για όλη αυτή την τραγική κατάσταση που επικρατεί τις τελευταίες ημέρες στη χώρα μας.«Φτάνει πια σε αυτή την χώρα ο ένας να κατηγορεί τον άλλον! Φτάνει να μην αναλαμβάνει κανείς ευθύνη ! Φτάνει να μην μπορεί αυτή η χώρα να οργανωθεί επιτέλους!!! Σιχάθηκα πια να ζω σε μια χώρα που αυτοί που κυβερνάνε δεν αγαπάνε αυτόν τον τόπο!!!
Δείτε τη συνέχεια στο Freddonews.gr