Ποιους είδαμε στην πρεμιέρα της Νάντιας Μπουλέ;
Πρεμιέρα με το έργο «Χώρισέ με μια Κυριακή» για την Νάντια Μπουλέ στο Μικρό Παλλάς και αρκετοί ήταν οι επώνυμοι που την παρακολούθησαν.
![6j8cyxgqivyrxjdgq5qu](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-11/6j8cyxgqivyrxjdgq5qu.jpg)
Πρόκειται για τη δεύτερη συνεργασία της ηθοποιού με τους Δημήτρη Μαλισσόβα στην σκηνοθεσία, Γεράσιμο Ευαγγελάτο στην απόδοση κειμένου, Αλέξιο Πρίφτη στη μουσική διδασκαλία /Δ. Ορχήστρας, σε μια σόλο παράσταση η οποία ανεβαίνει στο Μικρό Παλλάς για 8 παραστάσεις, πριν ξεκινήσει μια μίνι Ευρωπαϊκή Περιοδεία στην οποία το κείμενο θα αποδίδεται στα αγγλικά.
Διαβάστε περισσοτερα στο vipnews.gr