Η Αποστολία Ζώη μίλησε για τον «τσακωμό» της με την Demy (vid)
Η Αποστολία Ζώη μετά τον «τσακωμό» με την Demy στην εκπομπή «Στην υγειά μας» αποκαλύπτει το τι έγινε.
![n3jukm7nijs8nejkc1mi](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2019-02/n3jukm7nijs8nejkc1mi.jpg)
Χαμός είχε γίνει πριν λίγο καιρό στο εορταστικό επεισόδιο της εκπομπής του Σπύρου Παπαδόπουλου «Στην υγειά μας ρε παιδιά» όταν ήταν καλεσμένες η Αποστολία Ζώη και η Demy.
Σύμφωνα με τα δημοσιεύματα, η Αποστολία Ζώη και η Demy αντάλλαξαν βαριές κουβέντες και αφορμή στάθηκε ο χρόνος που θα τραγουδούσαν και το που θα κάτσουν.
Η Αποστολία Ζώη λίγες εβδομάδες μετά μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Στη φωλιά των Κου Κου» και αποκαλύπτει τι συνέβη.
Η τραγουδίστρια δήλωσε:
«Η φαντασία σε όλο της το μεγαλείο ήταν αυτό με την Demy, αυτό έγινε τεράστιο και με πήρε κι εμένα η μπάλα από εκεί. Δεν διαφωνήσαμε για τις θέσεις, έχω πάει 200 φορές στην εκπομπή του Σπύρου Παπαδόπουλου, θα πάω να κάνω θέμα για την θέση; Αν δεις και τις άλλες φορές που έχω πάει, κάθομαι προς τα εκεί, είναι η πλευρά μου. Τι δεν καταλαβαίνεις; Αν κάτσω εκεί δεν πάει καλά η εκπομπή».
Δείτε το σχετικό βίντεο που ακολουθεί: